NASZE SAMOCHODY

bmw

Mercedes klasy S

Najbardziej luksusowa limuzyna na świecie. Wybierana przez głowy państw, polityków i dyktatorów oraz mafie. W oferowanej przez nas wersji posiada praktycznie pełne możliwe wyposażenie. Najdroższy projekt w historii marki, symbol perfekcji, jakości wykonania i myśli technicznej.

Więcej...
bmw

Mercedes W123

Mercedes W123 potocznie nazywany beczką. Symbol jakości i niezawodności, do dziś uznawany za jeden z najbardziej dopracowanych modeli spod znaku gwiazdy. Przez długie lata wyznaczał standardy bezpieczeństwa, niezawodności i komfortu w swojej klasie. Oferowany samochód to wzorowo utrzymany egzemplarz w oryginalnym stanie.

Więcej...
jaguar

Jaguar XJR

Jaguar XJR – sportowa i najmocniejsza odmiana brytyjskiej limuzyny z tradycjami sięgającymi lat 70. Połączenie wysokiego standardu wyposażenia oraz dynamiki, której nie powstydziły by się samochody sportowe. Ostatni Jaguar zachowany w charakterystycznej dla marki stylistyce.

Więcej...
gclass

Mercedes G

Mercedes klasy G, jedyny i niepowtarzalny wielozadaniowy samochód terenowy. Swoje triumfy odnosi na poligonach jaki i na wielkomiejskich bulwarach. Auto dla indywidualistów, bezkompromisowe, gwarantuje wspaniałe i niepowtarzalne wrażenia z jazdy. Pełne możliwe wyposażenie.

Więcej...
vito

Mercedes V

Mercedes klasy V to samochód wyznaczający nowe standardy w klasie van. Nie bez powodu porównywany przez dziennikarzy motoryzacyjnych do klasy S – motoryzacyjnej ikony i niedoścignionego wzoru luksusowej limuzyny. Oferowany przez Nasz egzemplarz posiada praktycznie pełne możliwe wyposażenie i może stanowić świetne uzupełnienie transportu dla najważniejszych gości, rodziców lub świadków.

Więcej...
bmw

BMW Serii 635 CSi

BMW 635 CSi E24 – zwane również bawarskim Ferrari, produkowany w latach 1976-1989. Prezentowany egzemplarz jest po kompletnej renowacji, obejmującej zarówno wnętrze jak i nadwozie samochodu przy zachowaniu dbałości o najmniejsze detale.

Więcej...

KONTAKT

Telefon:+48 668 180 512

E-mail:kandrysiak@wp.pl

logo